معرفی شرکت الکتروپل:

شرکت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) همانطور که از اسمش بر می‌آید پلی است بین صنایع گوناگون ( اعم از صنعت نفت ، گاز ، پتروشیمی ، برق ، مکانیک ، خودروسازی ، مواد غذایی ، کشاورزی ، شرکت‌های کالیبراسون ، مخابرات ، صنعت درمانی و بیمارستانی ) و  تکنولوژی نوین و روز دنیا که بصورت پیشرو در صنعت جهت هوشمند‌سازی و بهبود عملکرد و دقت ماشین‌افزارها و ابزارآلاتی که در :
خطوط تولید ،کنترل کیفیت ، فرآیند بسته‌بندی ، تست و آزمون ، کالیبراسون ، تسهیل درمان و ارتباط پزشک با بیمار  و … مورد استفاده قرار می‌گیرد نقش ایفا می‌کند.

تمام تلاش تیم متخصص و مجرب این مجموعه با بیش از یک دهه تجربه فنی و عملی در صنایع گوناگون براین است که خدمات با کیفیت در شأن مشتریان خود و صنعت کشور عزیزمان ارائه دهد.

بیانیه ماموریت شرکت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) :

کمک به صنایع مختلف داخلی و خارجی اعم از صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، برق ، مکانیک ، خودروسازی ، مواد غذایی ، کشاورزی ، شرکت‌های کالیبراسون ، مخابرات ، ساختمان هوشمند و … جهت :
– سرعت بخشیدن به روند تولید شرکت ها و کارخانجات.
– کاهش هزینه‌های تولید با گزارش آماری دقیق.
– کاهش هزینه‌های کنترل کیفیت، با طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمند.
– کاهش هزینه‌های تعمییر و نگهداری، با بازرسی و پیاده سازی سیستم‌های هوشمند.
– تعمییر و احیای تجهیزات اتوماسیون و ابزاردقیق آسیب دیده با هزینه های نازل.
– بالا بردن دقت کنترل کیفیت با طراحی و ساخت دستگاه‌های تست با امکانات مورد نیاز مشتری.
– آموزش حرفه‌ای و کاربردی متخصصین شرکت‌های دولتی و خصوصی جهت پیشبرد اهداف سازمان خود.
– طراحی ، مشاوره نصب و اجرای نیروگاه‌های خورشیدی کیلوواتی و مگاواتی ( انرژی تجدیدپذیر ).
– تامین تجهیزات اتوماسیون و ابزاردقیق با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای همکاران عزیز.
– پشتیبانی‌فنی از همکاران خود جهت توسعه صنایع گوناگون کشور.
– طراحی و ارئه محصولات با کیفیت جهت مانیتورینگ و کنترل خطوط تولید ، خطوط تست و کنترل کیفیت با بروزترین تکنولوژی‌های روز دنیا.
– طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های ثبت و ذخیره داده ( دیتالاگر Data Logger ) جهت ذخیره داده‌ها برای مدت‌های طولانی جهت آنالیز آن‌ها با هم.
– طراحی و پیاده‌سازی داشبوردهای گزارش گیری داینامیک، پویا و چند بعدی ( Dynamic Reporting ) جهت تصمیم گیری سریع و در لحظه از گزارشات متعدد و چند بعدی  Multi Dimensions ، برای مدیران تولید ، مدیران کنترل کیفیت ، مدیران فنی و مدیران ارشد سازمان ها ، کارخانجات و صنایع مختلف.

با ارائه خدمات آموزش ، مشاوره ، طراحی ، تعمییر ، تولید ، نصب و راه‌اندازی سیستم های مانیتورینگ ، کنترلی هوشمند و ذخیره سازی داده، و همچنین داشبورد های گزارش گیری داینامیک بگونه‌ای که :

– مشتریان مشعوف گردند.
– کارکنان افتخار کنند.
– ذی‌نفعان رضایت داشته باشند.
– و جامعه بهره‌مند گردد.

واحد طراحی و پروژه :
با سال ها تجربه انجام پروژه های صنعتی و غیرصنعتی در حوزه طراحی سیستم های مانیتورینگ، کنترلی، اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق، دیتالاگر و ذخیره داده های سنسورها، سیستم‌های کالیبراسیون، سیستم های هوشمندسازی خطوط تولید، کنترل کیفیت، بیمارستان‌ها و هتل ها (  BMS )  آمادگی مشاوره و خدمات طراحی را با بهترین کیفیت برای شما عزیزان را داریم.

الکتروپل | آموزش LABVIEW مهر96

واحد آموزش :
با تجربه برگزاری بیش از ۴۰۰ کلاس آموزشی عملی در حوزه هوشمند سازی،کنترلینگ، مانیتورینگ، ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی برای سازمان های دولتی و خصوصی با بروزترین متد آموزشی در کنار شما هستیم.

واحد تحقیق و توسعه :
شرکت الکتروپل همیشه بر این تلاش بوده است که با تحقیق و توسعه محصولات و خدمات خود بتواند پاسخگوی نیاز روز صنعت کشور باشد و با این الگوی فکری تا به امروز نقش به سزایی ایفا کرده است.

واحد تولید :
شرکت الکتروپل با جدیدترین متد روز دنیا و تلاش تیم فنی خود در جهت تولید و کنترل کیفیت سفارشات مشتریان و همچنین محصولات خود فعالیت خود را ادامه می دهد.