پروژه کالیبراتور فلومتری با فلومترهای مرجع Endress Hauser

پروژه کالیبراتور فلومتری جهت کالیبره کردن و صدور گواهی کالیبراسیون برای انواع فلومتر صنعتی و آزمایشگاهی در اینچ های مختلف با استفاده از فلومتر‌های مرجع Endress Hauser.

توضیحات کالیبراتور فلو :

این پروژه شامل یک مخزن آب بزرگ است که در شکل زیر قابل مشاهده است. همچنین یک پمپ قوی که آب مخزن را جهت ایجاد فلو آب در فلومترهای بصورت PID پمپ می‌کند که با لوله‌های ۱ اینچ, ۲ اینچ, ۳ اینچ, ۴ اینچ و … با استفاده از فلومترهای مرجع Endress Hauser دقیق, فلومتر مشتری قابل کالیبره است.

الکتروپل | پروژه سیستم کالیبراتور فلو
الکتروپل | پروژه کالیبراتور فلومتری

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید در سمت راست فلومترهای مرجع قرار دارد که مقدار دقیق فلو را برای کامپیوتر با دقت حدود ۰٫۰۱ ارسال می کند و در سمت چپ تصویر نیز فلومتر‌های مشتری قرار دارد که در مسیر فلومترهای مرجع با سایز دلخواه مشتری بصورت سری بسته شده است.

الکتروپل | پروژه سیستم کالیبراتور فلو
الکتروپل | پروژه کالیبراتور فلومتری

نرم افزار :

نرم افزار PC Interface ای که توسط شرکت هوش افزار نوین پیشرو ( الکتروپل ) برای این کالیبراتور نوشته شده است را می توانید در شکل زیر مشاهده بفرمایید.

الکتروپل | برنامه سیستم کالیبراسیون فلومتری با فلومترهای مرجع Endress Hauser
الکتروپل | پروژه کالیبراسیون فلومتری با فلومترهای مرجع Endress Hauser

 

در شکل بالا ۴ خط فلومتر در سایزهای ۱ اینچ , ۲ اینچ , ۳ اینچ و ۴ اینچ در نظر گرفته شده است که متناسب با سایز فلومتر مشتری است جهت کالیبراسیون.

با باز کردن هر یک از شیرها مسیر آب در آن مسیر ( سایز مورد نظر ) جاری و فلومتر مربوطه فعال می‌گردد. حال با خواندن میزان فلو فلومتر مرجع , میزان فلو فلومتر مشتری بصورت آنلاین و رسم نمودار همزمانی برای آن‌ها میزان خطای اندازه‌گیری فلومتر مشتری محاسبه می گردد.

همچنین میزان دما و فشار لحظه‌ای خط مورد نظر نیز به همراه میزان فلو فلومتر مرجع و فلومتر مشتری به همراه ساعت و تاریخ برای مدت مورد نظر قابل ذخیره سازی است. و از آن جهت گزارش کامل و جامع برای مشتری که قابل پیرینت است استفاده می شود.

 

در شکل زیر نمودار میزان فلو اندازه‌گیری شده سنسورهای فلو برحسب زمان , نمودار دما برحسب زمان , نمودار فشار خط برحسب زمان را جهت پرینت گزارش می‌توانید مشاهده کنید.

الکتروپل | برنامه سیستم کالیبراسیون فلومتری با فلومترهای مرجع Endress Hauser

الکتروپل | پروژه کالیبراسیون فلومتری با فلومترهای مرجع Endress Hauser

 

صفحه Report :

در شکل زیر که صفحه Report برنامه است نیز مشخصات مشتری از اپراتور گرفته می‌شود. همچنین با توجه به داده‌های انتخاب شده در بازه زمانی مورد نظر عدم قطعیت تست انجام شده بدست می آید که در خروجی گواهی بصورت پرینت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

الکتروپل | گزارش عدم قطعیت از برنامه سیستم کالیبراسیون فلومتری با فلومترهای مرجع Endress Hauser
الکتروپل | گزارش عدم قطعیت از برنامه پروژه کالیبراسیون فلومتری با فلومترهای مرجع Endress Hauser

این پروژه قابلیت توسعه برای تعداد خط فلو با سایزهای متفاوت دیگری را نیز دارد.

همچنین می‌توان اطلاعات آن را در صورت نیاز در یک دیتابیس ذخیره نمود برای مراجعات بعدی buy viagra new zealand online.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.
کانال تلگرام الکتروپل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *