از اینکه می خواهید از بازاریابی در الکتروپل سود ببرید بسیار سپاسگزاریم !

کسب درآمد از الکتروپل

 

نحوه همکاری در بازاریابی با الکتروپل

سیستم همکاری در بازاریابی الکتروپل در پنل همه کاربران سایت فعال شده است و می توانید به کسب درآمد از این طریق بپردازید. شما با معرفی سایت الکتروپل از طریق لینک اختصاصی خودتان می توانید از فروش محصولات الکتروپل و معرفی دوره‌های آموزشی، درآمد کسب کنید.

در پروفایل شما گزینه ای با نام لینک محصولات اضافه شده است که لیست محصولات یا دوره های آموزشی الکتروپل به همراه درصد کمیسیون شما در این بخش قابل مشاهده است، همچنین لینک های مخصوص هر محصول نیز در این بخش دیده می شود که برای هر کاربر به طور مجزا ساخته شده است.

همچنین شما می توانید در این قسمت هر کدام از لینک های مورد نظر خود را در سایت الکتروپل به لینک شخصی خودتان تبدیل نمایید.

یعنی اگر شما در حساب کاربری خودتان وارد شوید لینک های مخصوص به خود را مشاهده می کنید، شما با تبلیغات محصولات و دوره های آموزشی الکتروپل و قرار دادن لینک های خودتان می توانید بابت فروش هر محصول و یا دوره آموزشی درآمد کسب کنید.

نحوه بازاریابی محصولات یا دوره های آموزشی

برای بازاریابی محصولات کافی است لینک محصولات را در وب سایت خود یا شبکه های اجتماعی منتشر کنید و از دوستان خود دعوت کنید تا محصولات را خریداری، یا در دوره های آموزشی شرکت کنند.

در انتهای همین صفحه بنرهای تبلیغاتی برای تبلیغات شما طراحی و قرار خواهد گرفت تا بتوانید بهتر در بازاریابی محصولات فعالیت کنید.

شایان ذکر است که از اولین ورود هر کاربری که توسط لینک شما وارد سایت الکتروپل می شود تا مدت ۱ ماه کلیه خریدهای آن کاربر به حساب شما ثبت خواهد شد!

نحوه تسویه حساب

بعد از بازاریابی و فروش محصولات می توانید کمیسیون خود را به دو صورت نقدی و یا واریز به کیف پولتان در سایت دریافت نمایید.