قوانین و مقررات سایت و شرکت

تاریخ آخرین به‌روزرسانی صفحه قوانین و مقررات سایت الکتروپل ( هوش افزرا نوین پیشرو ) ۱۳۹۹/۷/۲۴ بوده است و فرض بر این است که حداکثر تا ۱۴ روز پس از این تاریخ کاربران سایت آن را مطالعه کرده و از مفاد آن کاملا آگاه هستند. الکتروپل ( هوش افزرا نوین پیشرو ) می‌تواند برای ارائه بهتر خدمات خود، نسبت به به‌روزرسانی و ایجاد تغییرات در قوانین و مقررات سایت، با ذکر دقیق تاریخ، اقدام نماید و از کاربران هم انتظار می‌رود نسبت به تغییرات انجام پذیرفته آگاهی کامل کسب نمایند.

صفحه قوانین و مقررات حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی و با هر وسیله‌ای از سایت الکتروپل ( هوش افزرا نوین پیشرو ) استفاده می‌نمایند تابع این توافق هستند.

قوانین و مقررات سایت و شرکت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو )

ماده یک: تعاریف                                                                                                                                                                                                   

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.

توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) و کاربران می‌باشد.

سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) می‌باشد.

محصولات آموزشی: منظور از محصولات آموزشی، تمام آموزش‌هایی است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) موجود است. چه این آموزش‌ها به‌صورت دانلودی باشد چه فیزیکی. چه کتاب باشد چه دی‌وی‌دی آموزشی. چه آموزش ضبط‌ شده باشد چه دوره آنلاین ( غیرحضوری ) و یا دوره حضوری.

پشتیبانی آموزش: منظور از پشتیبانی آموزشی، پشتیبانی افراد در خصوص سوالات پیش آمده در چهارچوب سرفصل ها و دوره های گذرانده در شرکت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) می باشد.

پشتیبانی پروژه: منظور از پشتیبانی پروژه، پشتیبانی موارد پیش آمده در پروژه های تحویل داده شده شرکت است که پس از تحویل و کارکرد ممکن است برای کارفرما پیش آید.

ماده دو: موضوع فعالیت سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو )                                                                                                                   

۲-۱ سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) در زمینه آموزش ،مشاوره ، طراحی ، تولید و تعمییرات سیستم های اتوماسیون صنعتی و ابزاردقیق ( مانیتورینگ و کنترل خطوط تولید و کنترل کیفیت ) از راه دور و نزدیک فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

۲-۲ خدمات سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) به‌طورکلی به شرح زیر است:

– ارائه خدمات آموزشی برای اساتید، مدیران ، مهندسین و تکنسین های صنایع گوناگون و همچنین دانشجویان علاقمند.

– برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه برنامه نویسی LabVIEW ، طراحی نیروگاه های خورشیدی.

– مشاوره اختصاصی متناسب با شرایط اشخاص و پروژه های آن ها.

– طراحی پروژههای مانیتورینگ ، کنترلینگ ، هوشمندسازی خطوط تولید و کنترل کیفیت، سیستم های سرور کلاینتی ، سیستم های دیتابیسی برای ذخیره شرایط و پارامتر های تولید و کنترل کیفیت.

– فروش تجهیزات مانیتورینگ ، کنترلی ، دیتالاگر و تبلت ها و کامپیوترهای  صنعتی.

ماده سه: حساب کاربری                                                                                                                                                                                   

۳-۱ عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) رایگان می‌باشد. اشخاص برای عضویت باید به بخش عضویت مراجعه نمایند. ثبت‌نام در سایت و تکمیل فرم عضویت که در آن اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل دریافت می‌شود به‌منزله آگاهی و پذیرش کامل قوانین و مقررات سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) می‌باشد.

۳-۲ هر شخصی که به هر مقصود و به هراندازه‌ای از سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) استفاده نماید به معنای آن است که از تمام قوانین و مقررات سایت آگاهی کامل دارد و آن را به‌صورت کامل پذیرفته و تابع آن می‌باشد.

۳-۳ هر شخصی فقط می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و درصورتی‌که بعدا مشخص شود شخصی بیش از یک حساب کاربری داشته است، سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) می‌تواند آن حساب‌ها را حذف و دسترسی کاربر به پروفایل کاربری خود را قطع نماید و کاربر نیز حق هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به این اقدام الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) را ندارد.

۳-۴ اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) هیچ‌گونه مسئولیتی در ازای تخلف از این ماده ندارد.

۳-۵ درصورتی‌که معلوم شود شخصی با نام و حساب کاربری جعلی اقدام به خرید محصولات و یا استفاده از سایت نموده است، الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) می‌تواند نسبت به حذف آن حساب کاربری اقدام نماید. در این حالت وجه پرداخت شده به کاربر مسترد نخواهد شد.

۳-۶ اشخاص باید در ایجاد حساب کاربری خود دقت کافی نمایند تا اطلاعات و مشخصات واقعی خود را صحیح و کامل ثبت نمایند. الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) مسئولیتی در قبال نادرست بودن اطلاعات کاربر ندارد.

۳-۷ در صورتی که معلوم شود شخصی به تبلیغات منفی، نادرست، ناروا و یا مغرضانه علیه الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) پرداخته یا می‌پردازد، خواه این فعالیت‌ها در فضای آنلاین باشد خواه آفلاین، الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) می‌تواند حساب کاربر را حذف و شخص خاطی را از سایت اخراج نماید.

ماده چهار: مسئولیت‌های الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو )                                                                                                                          

۴-۱ اطلاعات کاربران نزد سایت محفوظ است و الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام می‌دهد و سعی می‌کند از امکانات و زیرساخت‌های لازم برای این مقصود استفاده نماید.

۴-۲ سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) تمام تلاش خود را می‌نماید تا آموزش‌ها و خدمات باکیفیت به کاربران ارائه دهد و پذیرای پیشنهادات و انتقادات باشد.

۴-۳ سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) تمام تلاش خود را جهت به‌روزرسانی صفحات و مطالب خود می‌نماید. سایت می‌تواند بنا به هر دلیلی به‌صورت آزادانه اقدام به حذف یا از دسترس خارج نمودن موقتی یا دائمی صفحه خاصی از سایت نماید و این اقدام حقی برای اعتراض به کاربران نمی‌دهد.

۴-۴ سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) پشتیبانی دوره های آموزشی را برای افراد فقط به شرط حضور در دوره و رفع اشکال در قالب سیلابس مطرح شده بصورت رایگان انجام میدهد و برای سایر افرادی که در دوره مربوطه شرکت نکرده باشند این مشاوره و خدمات پشتیبانی شامل هزینه ساعت ماشوره می باشد.

۴-۵ الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) در خصوص خرید اشتباه محصولات از طرف کاربران ( محصولات سخت افرای ) هیچگونه مسئولیتی ندارد. چراکه مشاوره رایگان قبل از دوره ها و محصولات برای تمام افراد برقرار است.

۴-۶ الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) در خصوص پشتیبانی پروژه های انجام شده برای مشتریان خود طبق توافق و فقط در صورت داشتن قرارداد پشتیبانی مسئول ارائه خدمات می باشد.

۴-۷ الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) در خصوص زمان محصولات وارداتی در شرایط نرمال به تمامی تعهدات خود عمل خواهد کرد. ولی در شرایط فورس ماژور و قهریه مانند فراگیری بیماری های خاص ، بسته شدن موقت گمرک ، تعطیلی اداره جات دولتی ، عدم همکاری بانک و صرافی جهت حواله ارز و … بصورت موقت مجبور به صبر و شکیبیایی است تا شرایط به شرایط نرمال بازگردد و همچنان متعهد به وظایف خود می باشد.

ماده پنج: مسئولیت‌های کاربر                                                                                                                                                                             

۵-۱ کاربر باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشد و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارد. در صورت تخلف از مفاد این ماده و افشای اطلاعات کاربر، الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت‌ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

۵-۲ اشخاص نباید حساب کاربری خود را، به هر هدفی، نزد شخص یا اشخاص دیگری بسپارند. الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) فقط به شخصی که مالک حساب می‌باشد خدمات می‌دهد. درصورتی‌که بر اثر استفاده هم‌زمان از حساب کاربری یا انتقال آن به دیگری مشکلی ایجاد شود تمام مسئولیت‌ها بر عهده کاربر است و الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. ضمن آنکه درصورتی‌که معلوم شود چند نفر به‌صورت هم‌زمان از یک حساب کاربری و محصولات آموزشی استفاده می‌نمایند الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) می‌تواند بنا به صلاحدید اقدامات لازم را انجام دهد.

۵-۳ کاربران متعهد هستند تمام محصولات آموزشی را که خریداری می‌نمایند به‌صورت شخصی استفاده نمایند و از به اشتراک گذاشتن آن‌ها در فضای آنلاین یا آفلاین، به‌صورت مستقیم یا باواسطه، خودداری نماید. در صورت تخلف از مفاد این ماده و انتشار یا انتقال محصولات آموزشی، الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) حق پیگیری‌های قضایی و قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد و وکلای الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) نسبت به شکایت‌های قانونی اقدام خواهند نمود.

ماده شش: مالکیت فکری                                                                                                                                                                                       

۶-۱ تمام محتوای سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) مانند محتوای مقالات، محصولات آموزشی، لوگو، تصاویر، صوت‌ها، ویدیوها و … متعلق به شرکت هوش افزار نوین پیشرو می‌باشد و بدون موافقت و اجازه الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) ، هیچ‌کس اجازه استفاده، کپی، بازآفرینی و یا هرگونه اقدام خلاف قانون دیگری را نسبت به هر یک از موارد ذکرشده و امثال آن ندارد.

۶-۲ شایان ذکر است اگر محتوای سایت از منبع داخلی یا خارجی دیگری اخذشده باشد به آن منبع ارجاع داده ‌شده است.

تبصره ۱                                                                                                                                                                                           

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

ماده هفت: ثبت و ارسال سفارش                                                                                                                                                                           

۷-۱ درصورتی‌که محصول خریداری‌شده توسط کاربر، به‌صورت دانلودی باشد، کاربر می‌تواند از بخش پروفایل کاربری به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشد. همچنین ایمیلی نیز که حاوی فاکتور خرید و لینک دانلود می‌باشد به آدرس ایمیلی که خریدار ثبت کرده است ارسال می‌گردد. در صورت عدم دریافت ایمیل تایید خرید، حقی از خریدار در خصوص دسترسی به محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

۷-۲ درصورتی‌که محصول خریداری‌شده به‌صورت فیزیکی باشد کاربر باید دقت نماید تا آدرس و کدپستی محل دریافت را کاملا دقیق و صحیح وارد نماید. درصورتی‌که آدرس اعلام‌شده از سوی کاربر غیردقیق باشد و محصول به خریدار نرسد الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. در خصوص محصولات فیزیکی نیز ایمیلی که حاوی فاکتور خرید است برای خریدار ارسال می‌گردد و در صورت عدم دریافت ایمیل حقی از خریدار نسبت به استفاده از محتوای خریداری‌شده زایل نمی‌گردد.

۷-۳ زمان ارسال محصولات فیزیکی معمولا ۲ روز کاری می‌باشد که ممکن است زودتر یا دیرتر تحویل شود. زمان ارسال سفارش‌هایی که در روزهای تعطیل ثبت می‌شود بعد از اولین روز تعطیلات محاسبه خواهد شد.

۷-۴ درصورتی‌که تراکنش کاربر ناموفق باشد و وجهی از حساب کاربر کسر گردد، مبلغ کسر شده به‌صورت خودکار از طرف بانک مربوطه ظرف ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد.

۷-۵ درصورتی‌که کاربر در پرداخت اشتباهی انجام دهد، مانند آنکه یک محصول آموزشی‌ای را بیش از یک‌بار به سبد خرید اضافه نماید، باید درخواست خود را مبنی بر استرداد وجوه اضافی به شرکت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) اعلام دارد. از زمان اعلام کاربر به شرکت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو )، وجوه مربوطه حداقل از ۷۲ ساعت بعد و فقط به همان حسابی که خرید از آن انجام‌شده مسترد خواهد شد. در صورت بروز اشتباه در خریدهایی که به‌صورت کارت به کارت انجام می‌شود نیز همین حکم جاری است.

۷-۶ الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) تمام محصولات فیزیکی را به‌صورت کاملا سالم به اداره پست تحویل می‌دهد و اداره پست هم متعهد است با رعایت نکات ایمنی محصولات را به مقصد برساند. بااین‌وجود درصورتی‌که محصول ارسال‌شده دچار نقص و اشکالی باشد خریدار باید ظرف ۷ روز به الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) موضوع را اطلاع دهد تا رسیدگی‌های لازم انجام شود.

۷-۷ اگر براثر اشتباه سایت، محصولی موجود اعلام شده باشد درصورتی‌که موجودی آن صفر باشد، سایت این حق را دارد تا سفارش را باطل نماید.

۷-۸ اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

۷-۹ درصورتی که کاربر محصول آموزشی خرید

ماده هشت : ارتباطات                                                                                                                                                                                             

۸-۱ کاربر با ثبت‌نام در سایت یا ثبت کردن ایمیل در بخش‌های مختلف سایت و یا ارائه سایر اطلاعات تماس مانند شماره موبایل این حق را به سایت می‌دهد تا سایت در زمان‌هایی که صلاح می‌داند ایمیل‌ها یا پیامک‌هایی ارسال نماید. دریافت این ایمیل‌ها و پیامک‌ها اجباری نیست و الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) این امکان را به کاربر می‌دهد تا به‌دلخواه خود بتواند از دریافت این پیام‌ها انصراف دهد.

۸-۲ اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.

۸-۳ در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق بند ۲-۸، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) نخواهد بود.

۸-۴ کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» سایت نوشته شده، با الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) در ارتباط باشد.

۸-۵ مدیر سبز فقط از شماره‌های تماسی که در صفحه «تماس با ما» نوشته شده، استفاده می‌نماید. درصورتی‌که پیامی غیر از شماره‌های اعلام‌شده دریافت کردید اولا توجه نمایید که مرجع ارسال پیام‌ها الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) نیست و ثانیا مراتب تخلف را به سامانه پیامکی ۰۲۱۲۶۴۲۳۶۹۳ گزارش دهید تا از طریق مراجع قانونی و قضایی نسبت به سوءاستفاده‌ها اقدام شود.

ماده نه: نظرات                                                                                                                                                                                                         

۹-۱ کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.

۹-۲ نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.

۹-۳- نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.

۹-۴ کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.

۹-۵ سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

۹-۶ سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.

۹-۶ در صورت نقض موارد ۳-۹ و ۴-۹ الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

ماده ده: تبلیغات در الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو )                                                                                                                                       

۱۰-۱ درصورتی‌که تبلیغاتی در سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) انجام شود، الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به محتوای تبلیغ‌شده ندارد و تمام تصمیم‌گیری‌ها و مسئولیت‌ها بر عهده خود کاربران هست.

۱۰-۲ درصورتی‌که کاربری قصد انجام تبلیغات در سایت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) را داشته باشد باید موضوع را از طریق راه‌های ارتباطی با شرکت الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) در میان بگذارد. پس از بررسی و در صورت تایید موضوع، تبلیغات طبق شرایط و ضوابطی که برای شخص ارسال می‌گردد انجام خواهد شد.

ماده یازده: فورس ماژور                                                                                                                                                                                           

منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که عمدتا به دلیل شرایط کشور ممکن است پیش آید، در این صورت نیز الکتروپل ( هوش افزار نوین پیشرو ) مسئولیتی ندارد.